Rychlé odkazy

ProjektyMŠ Pačejov

Podzim ve školce

Podzim se přehoupl do své druhé poloviny a u nás ve školce se stále děje něco zajímavého. Kromě běžných podzimních vzdělávacích činností máme za sebou tři divadelní představení a dva projektové dny s Malou technickou univerzitou tentokrát na téma Malý stavitel a Malý inženýr. Během října u nás proběhla logopedická depistáž a vánoční focení.

Také jsme se zúčastnili místní Gastrosoutěže, kde jsme získali 3. místo v kategorii Jednohubky (Překvapení zavinuté do tortilly – pomazánka z cizrny s křenem, doplněná šunkou nejvyšší jakosti, sýrem a ledovým salátem) a 3. místo v kategorii Kanapky (pomazánka z krabích tyčinek s koprem a citronovou šťávou na korpusu z listového těsta).

Nyní již netrpělivě vyhlížíme advent. Těšíme se, až si školku svátečně vyzdobíme a zapojíme se do několika předvánočních vystoupení. A úplně nejvíc se těšíme na Ježíška! Myslíte si, že letos opět dorazí?

Pravý sloupec

Vítáme Vás na nových webových stránkách naší školy. Doufáme, že zde naleznete všechny potřebné informace.

 

Naše motto:
,,Neotvírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít ten správný klíč, aby si je otevřely samy."Jsme dvoutřídní mateřská škola se sídlem v malebné obci Pačejov nádraží.
Vzdělávání dětí probíhá nejen uvnitř školky, ale i v rozmanitém prostředí zdejší okolní přírody.