MŠ Pačejov

Zima ve školce

Zima nám ukazuje různé tváře a my doufáme, že ještě nějakou dobu vydrží, abychom si s dětmi stihly užít všechny zimní radovánky.

Máme za sebou vánoční svátky, které nám do mateřské školy přinesly mnoho krásných a vzdělávacích her a pomůcek. V tělocvičně našly místo nové overbally, které denně používáme. V současnosti se učíme bojovat s bacily pomocí vitamínů a zdravého životního stylu, poznáváme lidské tělo a zjišťujeme, co zajímavého nám zima přináší. Velmi se těšíme na masopust a maškarní rej. Také spouštíme hravá odpoledne s rodiči s názvem Mámo, táto, pojď si hrát.

Pravý sloupec

Vítáme Vás na nových webových stránkách naší školy. Doufáme, že zde naleznete všechny potřebné informace.

Naše motto:
,,Neotvírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít ten správný klíč, aby si je otevřely samy."

Jsme dvoutřídní mateřská škola se sídlem v malebné obci Pačejov nádraží.
Vzdělávání dětí probíhá nejen uvnitř školky, ale i v rozmanitém prostředí zdejší okolní přírody.